ANDCOMO firmie

Firma

Kim jesteśmy:

Kompetentna, dynamiczna, otwarta i elastyczna firma, która spełnia marzenia o rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Nasza misja:

Minimalizacja ryzyka w zarządzaniu projektami poprzez dostarczanie nowoczesnych produktów informatycznych oraz kompetentnych usług doradczych i szkoleniowych.

Nasza wizja:

100% projektów naszych klientów zakończonych sukcesem.

Nasze wartości:

Szacunek – do naszych Klientów, Pracowników i Współpracowników. Wierzymy, że podejście oparte na wzajemnym szacunku jest niezbędnym fundamentem, na którym można budować partnerskie relacje biznesowe.

Odpowiedzialność – pełna odpowiedzialność za dostarczane naszym Klientom produkty i usługi jest gwarantem naszej wiarygodności i rzetelnego podejścia do relacji biznesowych.

Pasja – to właśnie dzięki niej, jesteśmy w stanie tworzyć i ciągle udoskonalać nasze oprogramowanie, aby było konkurencyjne i niosło za sobą realną wartość w codziennej pracy naszych Klientów.

 

Zarząd

Andrzej

Dyrektor zarządzający

Andrzej Parafian – Dyrektor zarządzający oraz prezes zarządu ANDCOM sp.  z o.o. Absolwent studiów doktoranckich prowadzonych przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. W 2011 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk technicznych w zakresie informacyjnych systemów zarządzania. Jest również absolwentem Politechniki Białostockiej, kierunku automatyka i robotyka o specjalności systemy informatyczne. Z obszarem zarządzania projektami związany od ponad 10 lat. Posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami realizowanymi w środowisku międzynarodowym. Posiada certyfikat PMP® oraz PRINCE2.

Dyrektor operacyjny

Edyta Masłowska-Parafian – Dyrektor operacyjny i prokurent spółki ANDCOM sp. z o.o. Absolwentka Politechniki Białostockiej, kierunku zarządzanie i marketing  o specjalności zarządzanie przedsiębiorstwem. Ukończyła również studia podyplomowe zarządzania projektami inwestycyjnymi w samorządzie terytorialnym realizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Od ponad 12 lat zajmuje się kwestiami związanymi z realizacją projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Koordynator projektów systemowych w ramach Priorytetu III PO KL realizowanych przez Instytut Badań Edukacyjnych. Jest autorką lub współautorką wielu ekspertyz dotyczących zarządzania i finansowania w ramach funduszy europejskich, a także szeregu procedur i systemów zarządzania i kontroli dla podmiotów uczestniczących w systemie realizacji funduszy UE. Jest również wieloletnim trenerem prowadzącym szkolenia specjalistyczne z zakresu: pozyskiwania oraz rozliczania funduszy unijnych. Posiada certyfikat PRINCE2.

Jarek2

Dyrektor handlowy

Jarosław Zimmermann – Dyrektor handlowy spółki ANDCOM sp. z o.o. Magister Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz absolwent  podyplomowych studiów z coachingu realizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży, które zdobywał pracując dla największych polskich spółek handlowych z branż IT, ADG, RTV, GSM, FOTO, gdzie odpowiadał za budowę oraz rozwój działów sprzedaży. W przeszłości miał również okazję pracować w branży budowlanej, gdzie przez 4 lata operacyjnie odpowiadał za realizację wielu projektów.

 

Kariera

Jesteś osobą otwartą, dynamiczną i nie boisz się nowych wyzwań?
Dołącz do naszego zespołu, a gwarantujemy Ci partnerską atmosferę, ciekawą przygodę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.
Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny krótko opisujący Twoją osobę i doświadczenie na adres: recruitment@andcom.pl

Wysyłając maila, dołącz informację, iż „wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz.883.”