Lider przedsiębiorczości 2015

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że ANDCOM sp. z o.o. otrzymała tytuł Lidera przedsiębiorczości roku 2015.

Komplementarność usług oraz niewątpliwa innowacyjność spółki ANDCOM sp. z o.o. została zauważona i doceniona przez kapitułę konkursu „Lider przedsiębiorczości roku” organizowanego od ponad 20 lat przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Kapituła przyznała spółce ANDCOM sp. z o.o. zaszczytny tytuł „Lidera przedsiębiorczości roku 2015”.

Konkurs od ponad 20 jest organizowany przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw i cieszy się wielkim uznaniem wśród przedsiębiorców. Wartym podkreślenia jest fakt, iż w konkursie uczestniczyło ponad 600 firm, a tytuł „Lidera przedsiębiorczości” otrzymało 34 firm z czego 14 firm w kategorii mikro przedsiębiorstw.

Statuetkę z rąk prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odebraliśmy w środę 28 października 2015.

Niewątpliwą niespodzianką gali finałowej był fakt, iż nowo wybrany Prezydent Polski Pan Andrzej Duda skierował swoje słowa i wyrazy uznania dla wszystkich firm, które otrzymały tytuł lidera. List od Pana Prezydenta znajdziecie Państwo tutaj: List od Prezydenta.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości. IMG_6622

IMG_6627

IMG_7181

IMG_7191

IMG_7250